Minecraft dostáva tri nové skinpacky, prezlečieme sa za postavy zo Star Wars

Minecraft dostáva tri nové skinpacky, prezlečieme sa za postavy zo Star Wars

Microsoft nelení a fanúšikom Minecraftu prináša nové balíky skinov. Spojil sa dokonca so spoločnosťou Disney, aby nám priniesli na počesť nového Star Wars filmu kostýmy s touto tematikou. Hráči prenosnej verzie Minecraftu tentokrát neobídu naprázdno!

Blíži sa Halloween, čas prezliekania sa do strašidelných kostýmov... Minecraft, samozrejme, nie je výnimkou. Microsoft hráčom prináša v spolupráci s 4J balík, v ktorom nájdeme skiny známych príšer a hrdinov zo strašidelných príbehov. Po halloweenskej mape, ktorá je súčasťou balíku, sa môžete poprechádzať ako Frankenstein, Dr. Jekkyll alebo pán Hyde. Dostupný je pre všetky konzolové verzie Minecraftu na Xbox Store za 3,99 dolára.

Halloweensky balík ale nie je jediným balíkom, ktorý si pre hráčov Microsoft pripravil. Pre fanúšikov Star Wars prinášajú vďaka Lucasfilm a spoločnosti Disney skinpack so Star Wars tematikou. Obsahuje až 50 kostýmov predstavujúcich napríklad jednu z najikonickejších postáv Star Wars série - Jediho Anakina Skywalkera. Tento balík je takisto dostupný pre Xbox 360 a Xbox One v Xbox Store. Zakúpite ho za cenu 2,99 dolára.

Hráči Minecraft: Pocket Edition alebo Minecraft: Windows 10 Edition dostanú taktiež nový balík. Za príplatok 0,99 dolára dostanete možnosť "obliecť" sa ako niektorý z mobov. Zadarmo sú tiež dostupné dva kostýmy - žalezný golem a zombie.

Zdroj: TS, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk