Hráči na Playstation 3 sa po rokoch dostali k skrytému koncu Metal Gear Solid V

Hráči na Playstation 3 sa po rokoch dostali k skrytému koncu Metal Gear Solid V

 

Tentokrát legitímnou cestou.

Že Hideo Kojima má občas celkom uletené herné nápady, to už fanúšikovia série Metal Gear Solid považujú za samozrejmosť. Komu by napríklad napadlo zabiť bossa tým, že posuniete čas v systéme konzoly? A podobné bizarný systém mala aj hra Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, no tenj bol schovaný za veľmi komplikovanú hernú udalosť. 

Totižto v hre vám jedna z mechaník umožňuje vytvárať jadrové hlavice, no tie môžu ukradnúť iní hráči, pokiaľ úspešne infiltrujú vašu základňu. Kojima (a členovia štúdia) však vytvoril špeciálnu cutscénu, ktorá sa v hre spustí v prípade, že sa deaktivujú všetky nukleárne zbrane v hre, čo mnoho hráčov považovalo za nesplniteľný cieľ.

Lenže koordinácia hráčov a relatívne malý počet aktívnych hráčov na platforme Playstation 3 zabezpečila dosiahnutie tohto cieľa. Je síce pravdou, že túto cutscénu už objavila PC komunita, no tá sa spustila vďaka glitchu a ide tak o prvé legitímne spustenie tejto cutscény.

Klobúk dole pred koordináciou fanúšikov hry a ak ste zvedaví na túto cutscénu, tak si ju môžete pozrieť nižšie. Je totiž možné, že PS3 bude jedinou platformou, kde sa táto cutscéna objaví počas veľmi dlhej doby.

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk