Režiséra Demon’s Souls nezaujíma remaster tejto hry

Režiséra Demon’s Souls nezaujíma remaster tejto hry

 

Navyše štúdio ani nevlastní práva na túto sériu.

Celé šialenstvo Souls hier sa začalo pred desiatimi rokmi, keď vyšla hra Demon’s Souls exkluzívne na Playstation 3. Vzhľadom na to, že Sony vlastnilo práva na túto značku a From Software chcel vydať nasledujúcu hru multiplatformovo, stvorili Dark Souls a pokračovanie príbehu už poznáte.

Tým, že hra, ktorá to cele začala sa dožíva jubilea, dostal šéf vývoja Hidetaka Miyazaki, ktorý momentálne so svojim tímom pracuje na hre Sekiro: Shadow’s Die Twice, otázku, či niekedy neuvažoval nad tým, že si výročie hry pripomenie remasterom. No v rozhovore pre Game Informer prezradil, že ho remaster tejto hry nezaujíma.

„Je to ako keď si prečítate niektoré vecí, ktoré ste napísali, keď ste boli mladší. Pozriete sa na to a poviete si „Pane bože, čo som si to myslel?“ Nie že by som sa za to hanbil, ale jednoducho sa mi moja minulá práca až tak veľmi nepáči.“

Navyše Miyazaki pripomína, že aj keby mal záujem o to, vytvoriť remaster, tak štúdio From Software nevlastní práva na túto značku. Preto skonštatoval, že keď existuje záujem o remaster tejto hry, malo by sa toho chopiť vývojárske štúdio, ktoré malo skutočne rado originálnu hru.

Zdroj: videogamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk