Agent je definitívne mŕtvy. Take-Two sa vzdalo značky

Agent je definitívne mŕtvy. Take-Two sa vzdalo značky

 

Hra mala byť Playstation 3 exkluzivitou, no nakoniec z nej nie je nič.

Možno si spomínate na časy nedávne, konkrétne na E3 2009, kedy Sony predstavila Playstation 3 exkluzivitu Agent od štúdia Rockstar, ktorá vás mala preniesť do sveta Studenej vojny, kde je špionáž a kontrašpionáž bežnou súčasťou života.

Prešlo však takmer 10 rokov, vystriedali sa konzolové generácie a o hre ani chýru ani slychu. A posledné informácie naznačujú, že hra je kompletne mŕtva. Take-Two, materská spoločnosť Rockstaru sa totiž vzdala trademarku na značku Agent. To síce nie je priamym potvrdením zrušenia hry, no indícií je už toľko, že asi hru môžeme finálne označiť za mŕtvu.

O hre sme sporadicky počúvali v priebehu rokov, kedy sa najprv Sony pochválilo, že Rockstar pre nich robí exkluzívnu hru až po čase prišli s vyjadrením, že vydanie hry nakoniec nie je až také isté. Následne v roku 2011 vydal dizajnér hry rendery hry a nakoniec v roku 2017 vyšli ohľadom hry leaknuté informácie, ktoré potvrdzovali, že na hre sa nepracuje. A vzhľadom na úspechy GTA V a Red Dead Redemption 2 silne pochybujeme, že Rockstar sa k hre niekedy vráti. 

Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk