Tony Hawk poodkrýva niekoľko tajomstiev z pripravovaného Pro Skater 5

Tony Hawk poodkrýva niekoľko tajomstiev z pripravovaného Pro Skater 5

 

Ollie, heelflip, grind, manual. Pamätáte si ešte na tie termíny, ktoré v mladosti poznal hádam každý z nás?

Tony Hawk's Prok Skater 5 sa počas finišovania svojho vývoja trocha zastavil, aby nám v novom videu predstavil jeho hlavné prednosti. Veľký dôraz tu bude kladený na editor parkov, ktorý umožní zdieľanie a sťahovanie skejtparkov vašich priateľov, alebo aj online multiplayer, kde budú hráči len tak jazdiť alebo splňať rôzne úlohy priamo s ďalšími ľudmi na mieste.

Okrem klasického arkádového jazdenia, ktoré je so sériou Tony Hawk's Skateboarding, respektíve Tony Hawk's Pro Skater späté už od samotného počiatku, tu budú prítomné aj rôzne vylepšenia hrateľnosti, ako vo videu napríklad spomenutý "slamming down" výrazne uľahčujúci prechody medzi grindami po jednotlivých povrchoch. Zabudnite na precízne načasované skoky, tu bude stačiť stlačiť jedno tlačítko a grindujúci skater sa sám nalepí pokračujúc v grinde na povrch pod ním.

Zdá sa, že Pro Skater 5 prinesie fanúšikom presne to, čo od Tony Hawka čakajú. Vhľadom ale na to, že hra vychádza už 29. septembra, je grafická stránka titulu zatiaľ veľkým sklamaním. Tento diel vyjde na PlayStation 3 a PlayStation 4.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk