Alfa Dragons Dogma už tento mesiac a predstavenie dvoch nových povolaní

Alfa Dragons Dogma už tento mesiac a predstavenie dvoch nových povolaní

 

Veľmi úspešné, aj keď komunitou nedocenené RPG Dragons Dogma sa dočká svojej multiplayerovej verzie ešte tohto roku a množstvo RPG fanúšikov je zvedavých, čo sa z toho vykľuje. Hra sa nachádza momentálne vo fáze alfa testovania a prvýkrát sa ho budú už tento apríl môcť zúčastniť aj hráči.

Na nešťastie väčšiny hráčov bude ale alfa exkluzívna pre Playstation 3. Zaregistrovať sa môžete už dnes na oficiálnych stránkach hry, no tie sú, bohužaľ, v japončine, a tak pravdepodobne budete musieť použiť kamaráta Google Translator.

Či vás vybrali, to zistíte 15. apríla, kedy si hru budete môcť aj stiahnúť a samotná alfa bude bežať od 20. apríla po dobu 8 dní. Neskôr v tomto roku nás ešte bude čakať beta testing, ktorý by sa mal rozšíriť aj na PS4 a PC. V alfe budú dostupné povolania Fighter, Hunter, Priest, Shield Sage a hráči sa budú vediet dostať k Pawn supporterovi. Multiplayer bude podporovať coop 4 hráčov pri klasických misiách a 8 hráčov pri Grand misiách.

Okrem toho predstavil Capcom dve nové povolania. Seekera, ktorý sa špecializuje na agilitu a partizánsky spôsob boja a Sorcerera, ktorý je klasický mág so silnými kúzlami, no kvôli ich dlhému kúzleniu je odkázaný na pomoc ostatných spojencov. Bohužiaľ, ani jedno z týchto povolaní nie je ešte pripravené do nasadenia do alfy.

 

Zdroj:  gameranx.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk