Získajte viac a zaplatťe menej s PS Plus

 

 Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) pripravila pre všetkých fanúšikov PlayStation exkluzívnu ponuku, ktorou je viac ako 30% zľava na 90-denné predplatné PS Plus.

Ponuka platí len od 6. do 20. februára 2013 a vzťahuje sa len na 90-denné členstvo PS Plus, ktoré je dostupné na PlayStation Store. Ponuka sa týka ako nových zákazníkov PS Plus, tak aj zákazníkov ktorí si PS Plus predplatili už skôr. Súčasní predplatitelia PS Plus si tak môžu predĺžiť svoje členstvo o 90 dní s touto exkluzívnou viac ako 30% zľavou.

Služba PS Plus garantuje svojim predplatiteľom nielen prístup ku knižnici 14 hier a tiež najmenej k piatich novým hrám každý mesiac, čo znamená viac ako 65 hier pre konzoly PS3 a PS Vita, ale aj skvelé zľavy v obchode PlayStation Store. Okrem skvelých zliav v obchode získajú predplatitelia služby PS Plus veľa exkluzívnych funkcií, ako je on-line úložisko s kapacitou 2 GB (1 GB pre PS3 a 1 ​​GB pre PS Vita) pre ukladanie hier, čo určite uvítajú hráči, ktorí si budú chcieť vyskúšať hry z kolekcie Instant Game Collection.

Automatické aktualizácie a prístup k hrám v beta verziách, obrovskú kolekciu exkluzívnych dynamických motívov a avatarov pre sieť PlayStation Network - to všetko vďaka službe PS Plus. 

Zdroj:  Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk