• Hlavná stránka
  • PC
  • VR
  • HTC Viveport prichádza s novými benefitmi pre predplatiteľov aj vyššími ziskami pre vývojárov
HTC Viveport prichádza s novými benefitmi pre predplatiteľov aj vyššími ziskami pre vývojárov

HTC Viveport prichádza s novými benefitmi pre predplatiteľov aj vyššími ziskami pre vývojárov

 

Jediný program predplatného s VR zážitkami na svete ponúkne užívateľom najnovšie aj exkluzívne zľavy, obmedzené ponuky aj tituly zadarmo. Nová cena 9.99 € zaistí až 22% nárast ziskov pre vývojárov.

HTC VIVE oznámilo, že obchod s virtuálnymi zážitkami Viveport ponúkne členom programu predplatného ďalšie benefity. Okrem možnosti hrať ľubovoľných 5 titulov z katalógu virtuálnych zážitkov, ktoré môžu každý mesiac obmeniť, získajú aj exkluzívne zľavy na nákup v obchode a ďalšie zvýhodnenia vo forme bezplatných hier. V programe predplatného je dnes viac ako 375 titulov vrátane hier Arcade Saga a Island 359, ktorá hráča zavedie do sveta plného dinosaurov. Na svoje si prídu aj kreatívni užívatelia, pre ktorých je pripravené dnes už ikonické maľovanie v priestore Google Tilt Brush alebo CAD modelár MakeVR.

Nové benefity

Predplatitelia získajú každý mesiac prístup k exkluzívnym ponukám a zľavám. K zahájeniu tohto programu bude v prvom mesiaci všetkým predplatiteľom zaslaná hra zadarmo. Predplatné v službe Viveport s novými benefitmi bude možné získať od 22.3.2018 za cenu 9.99 € mesačne, čo umožní až 22% nárast ziskov pre vývojárov. Existujúca cena 7.99 € mesačne sa až do konca roka 2018 nezmení pre existujúcich používateľov ani pre tých, ktorí vstúpia do programu predplatného pred štvrtkom 22.3.2018.

Zdroj: HTC VIVE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk