SNIPER ELITE 3 - VIDEORECENZIA

Trhať lebky nacistov pomocou dobre mierených rán, to je doménou snajperov. Ako si počína nový prírastok do série Sniper Elite zistíte vo videorecenzii.

MURDERED: SOUL SUSPECT - VIDEORECENZIA

Vyšetrovať vlastnú vraždu nie je v hrách zvykom. Preto si táto videorecenzia zaslúži vašu pozornosť, aby ste zistili, či je tento titul od Airtight Games vhodný pre vás. 

WARGAME: RED DRAGON - VIDEORECENZIA

Chceli by ste vedieť, kto by vojensky vyhral studenú vojnu? Wargame: Red Dragon túto otázku dokáže zodpovedať. A či je na hernom fronte Red Dragon rovnako dobrý, ako T-72-ky na tom skutočnom, vám vysvetlí Klajo vo videorecenzii.

TITANFALL - VIDEORECENZIA

Titanfall prilieta na naše obrazovky a za pár dní stihol spôsobiť nejeden veľký tresk. Splnil očakávania hráčov, alebo vybuchol pod paľbou kritiky? Dozviete sa vo videorecenzii.

DayZ Alfa Cast

Simulátor postapokalyptického prežívania v nehostinnom svete plného zombie sa dostaví aj ako stand-alone titul. Ako vyzerá jeho Alfa verzia si môžete pozrieť v ďalšom castiku.

TitanFall - Beta Cast

V najnovšom beta caste zistíte ako cool to vyzerá, keď sa v jednej bitke stretnú dvaja Titáni, akí tupí sú AI protivníci a či je TitanFall iba obyčajným klonom Call of Duty.

Broken Age - Videorecenzia

Spomínate si na Macka Uška, Spejbla a Hurvínka či Fimfárum? Sú to bábkové rozprávky, resp. tie prvé dva sú seriály a to tretie je film. Každopádne pokiaľ ste ich mali možnosť zhliadnuť, tak si iste spomínate na akúsi komornú atmosféru týchto príbehov, ktorú vytvárala či už príznačná hudba, hravé dialógy alebo samotné vizuálne prevedenie. Point-and-click adventúra Broken Age: Act 1 od vývojárskeho štúdia Double Fine Productions mi tento pocit opätovne pripomenula, napriek tomu, že ide o hru a nie o bábkové predstavenie.

Gomo - Videorecenzia

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden vtipný, veselý, hravý príbeh o ne-hrdinovi, Gomovi, ktorý sa vydal na tak trochu strastiplnú cestu, aby zachránil svojho uneseného psíka Dinga. Prejde si idylickou kajinkou s prvkami nášho folklóru, vesmírom i podzemím....Fishcow Studio odviedlo na svojej prvotine kus solídnej práce. Ako u nás teda obstál celkovo tento slovenský počin?

Need for Speed: Rivals - Videorecenzia

Prvý krôčik série Need for Speed v next-gene má prívlastok Rivals. Hlavnou premisou je totiž súboj policajtov a pretekárov v otvorenom svete Redwood County. Ako tento diel v podaní nového štúdia Ghost Games dopadlo sa dozviete vo videorecenzii. 

Batman: Arkham Origins - Videorecenzia

Po problémoch s rozbehaním Batman: Arkham Origins na PC prichádza s menším sklzom videorecenzia na tretie pokračovanie Batman ságy, ktorý je prequelom k dvom úspešným hrám od Rocksteady. O tom, ako sa tento diel vydaril vám prezradí Isaac. 

Call of Duty: Ghosts - Videorecenzia

Ako každý rok, aj tento vám prinášame videorecenziu na najlepšie zarábajúci titul tohto roka, Call of Duty: Ghosts. Dopadol, ako sa na prvú nextgen hru tejto série patrí? Dozviete sa vo videorecenzii.

Battlefield 4 - Videorecenzia

Viete, že pri niektorých hrách sa vývojari zamerajú na multiplayer tak, že singleplayer ostane niekde v plienkach? Pri Battlefield 4 si autori v poradí dôležitosti vybrali práve multiplayer, a vy to zistíte hneď pri prvom zapnutí kampane. MarkusFenix vám to ale dopodrobna vyrozpráva v tejto videorecenzii.

State of Decay Cast

Ešte pred vydaním recenzie, si pre vás Raggamuffin pripravil cast z veľmi zaujímavej nezávislej zombie hry State of Decay. Pozrite si jeho prvé dojmy z hrania.

Tactical Intervention Cast

Aká je hra od tvorcu legendy s názvom Counter Strike? Dosiahne aspoň takej úrovne, ktorá k sebe pritiahne určitú skupinu hráčov? Dozviete sa v caste v podaní Raggamuffina, Cokyho a MarkusaFenixa

Path of Exile Cast

Klajo s Cokym si zahrali free-to-play akčnú RPG s názvom Path of Exile. Ich dojmy si môžete pozrieť v pripravenom caste. V prípade, že vás hra zaujala, môžete ju nájsť na Steame.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk