Respawn konečne „opravil“ multiplayer Titanfall 2

Respawn konečne „opravil“ multiplayer Titanfall 2

 

Chystá sa ešte niečo navyše?

Kultová FPS hra Titanfall 2 síce nikdy nezískala priazeň širokého publika hráčov, no určite patrí do rebríčka tých najlepších FPS hier v posledných rokoch. Nakoľko sa však pozornosť štúdia Respawn presunula na hru Apex Legends, tak Titanfall 2 ostal „na suchu“ a v posledných mesiacoch bola situácia so stabilitou multiplayeru doslova tragická.

Našťastie si však Respawn konečne všimol, že Titanfall 2 by potreboval trochu pozornosti a potichu vydal update, ktorý opäť sfunkčnil multiplayer. Okrem toho navyše update opravil niekoľko glitchov a bugov a zároveň pridal na mapy plyšákov Nessie, čo je odkaz na hru Apex Legends, čo okamžite vytvorilo niekoľko teórií o tom, že Respawn niečo chystá.

Najpodozrivejší je súbor kódov časových pečiatok, ktoré boli ponechané na konci patch notes pre nadchádzajúcu pre Harbingers Collection Event v Apex Legend, ktoré boli spojené s riadkom, ktorý znel: "Incoming Transmission.... Subject: Nessie...." Fanúšikovia tieto časové kódy skonvertovali a zistili, že tri z nich zodpovedajú príslušným dátumom vydania hier Titanfall, Titanfall 2 a Apex Legend. Komunita tak teraz čaká, čo bude nasledovať.

Šéf Respawnu Vince Zampella nedávno prezradil, že Titanfall 3 v súčasnosti nie je vo vývoji a tak by sme si veľké nádeje nerobili.

Zdroj: X

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk