Diablo 4 bude dostávať každoročné platené expanzie

Diablo 4 bude dostávať každoročné platené expanzie

 

Budúcnosť Blizzardu je jasná.

Okrem toho, že Diablo 4 je štandardnou live service hrou s pravidelnými sezónami, tak okrem toho Blizzard prisľúbil aj pravidelné platené expanzie. Ako pravidelné? Generálny manažér série Diablo Rod Fergusson v rozhovore pre Dexerto naznačil, že by sme sa novej expanzie mohli dočkať každý rok a taktiež dodal, že hra bude podporovaná v priebehu niekoľkých rokov.

„Samozrejme, že je to niečo podobné, ako keby ste mali dlhý kus povrázku," odpovedal Fergusson. „Ale viete, sú to roky a roky. To je vec, na ktorú sa zameriavame. Keď sa pozriete na spustenie hry a túto prvú sezónu, vnímame to ako budovanie základov, na ktorých môžeme stavať do budúcnosti.

"Takže keď sa pozrieme na naše štvrťročné sezóny a pozrieme sa na naše každoročné rozšírenia, sú to veci, na ktoré sa naozaj zameriavame pre našu živú službu. Máme plány, máme dejové línie, ktoré siahajú ďaleko do budúcnosti. Vždy preskakujeme naše sezóny a preskakujeme naše rozšírenia, takže je to niečo, čo budeme robiť ešte dlho."

Nový obsah do hry pribudne už čoskoro. 17. októbra sa totiž začína Season of Blod, ktorá „predstaví nové questy, ktorú môžete odhaliť, upírske sily, ktoré môžete použiť proti ich pôvodcom, päť ďalších bossov v závere hry s možnosťou zamerať sa na špecifické unikátne a überunikátne predmety a ďalšie novinky.“

Zdroj: Dexerto

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk