Epic Games Store odhalil nové bezplatné hry

Epic Games Store odhalil nové bezplatné hry

 

Budúci týždeň sa bude niesť v znamení znovuhrateľnosti.

Epic Games Store odhalil nové hry, ktoré budú dostupné pre všetkých používateľov zadarmo už budúci štvrtok. Sú nimi Bloons TD 6 a Loop Hero. Tieto hry nahradia Homeworld Remastered Collection a Severed Steel, ktoré sú dostupné zadarmo až do 3. augusta.

Bloons TD6

Ide o Tower Defense stratégiu, kedy musíte zničiť vlny nepriateľských balónov. S tým vám pomôžu rôznorodé druhy opíc, ktoré sa líšie svojimi slabými a silnými stránkami, ale aj pasívnymi či aktívnymi schopnosťami. Vašou ulohou je prežiť určitý počet vĺn, ktoré sú postupom hry čoraz ťažšie. Tento titul bol už v minulosti zadarmo na EGS, no pokiaľ ste si ho vtedy neuchmatli, teraz je ten správny čas.

Loop Hero

V tejto rogue-like hre budete sprevádzať jedného z množstva hrdinov na jeho dobrodružstve. Vašou úlohou však bude rozmiestňovať terén, budovy a nepriateľov pomocou kariet. To znamená, že musíte vyberať umiestnenie strategicky, aby váš hrdina zvládol toto dobrodružstvo, no taktiež získal, čo najviac surovín. Každá expedícia je náhodne generovaná, vďaka čomu bude vždy iná oproti tej predchádzajúcej.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk