Rockstar opäť nepriamo potvrdzuje remaster Red Dead Remeption

Rockstar opäť nepriamo potvrdzuje remaster Red Dead Remeption

 

Štúdio aj naďalej zanecháva stopy, ktorými vytvára napätie.

Rockstar Games opäť potvrdzuje, že Red Dead Redemption sa dočká remasteru alebo remaku. Tentokrát aktualizoval svoju webovú stránku, kedy pridal “Red Dead Redemption (Rockstar Presents Ver)” do zoznamu ich hier spoločne s novým logom a so skráteným názvom  “RDR1RSP”.

Táto skratka je pomerne zaujímavá. Prvé 4 znaky, čiže RDR1 označujú, že ide o Red Dead Redemption, nasleduje písmeno R, ktoré môže znamenať remaster alebo remake. SP by v tom prípade mohlo znamenať Single Player, čiže hra pre jedného hráča. To by mohlo naznačovať, že podobne ako pri Red Dead Redemption 2, aj tento diel by mohol mať svoj online herný režim v budúcnosti.

Toto je však len jeden z mnohých náznakov, že sa dočkáme tohto titulu. Najprv juhokórejská hodnotiaca komisia prehodnotila vekové ohodnotenie tejto hry. Neskôr štúdio Rockstar Games aktualizovalo grafický vizuál achievementov. Nedávno bývalý redaktor IGN Colin Mortiarty povedal, že je to naozaj skutočné. Taktiež povedal, že ohlásenia by sme sa mohli dočkať už v auguste.

Zdroj: THEGAMER

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk