• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Do World of Warcraft si teraz môžete kúpiť kozmetický balíček, ktorým pomôžete občanom Ukrajiny
Do World of Warcraft si teraz môžete kúpiť kozmetický balíček, ktorým pomôžete občanom Ukrajiny

Do World of Warcraft si teraz môžete kúpiť kozmetický balíček, ktorým pomôžete občanom Ukrajiny

 

Pre Ukrajinu pôjde 100% z ceny každého zakúpeného balíčku.

Blizzard v spolupráci s humanitárnou nadáciou BlueCheck vytvoril možnosť pre hráčom World of Warcraft ako podporiť túto vojnou postihnutú krajinu, respektíve jej občanov. Hráči môžu prispieť zakúpením balíčku Pet Pack for Ukraine, ktorý obsahuje dve zvieratká. 

Prvý z nich je žlto-modrý pes Sunny, ktorého môžete používať v aktuálnej verzii World of Warcraft. Vo World of Warcraft Classic vás na vašich dobrodružstvách bude sprevádzať malý murloc Flurky, taktiež v modrej a žltej farbe. Zafarbenie oboch zvieracich miláčikov má reprezentovať farby ukrajinskej vlajky.

Tvárou kampane sa stala herečka Mila Kunis, ktorá sa narodila na Ukrajine a neskôr sa so svojimi rodičmi presťahovala do Spojených štátoch amerických. Poznať ju môžete z animovaného seriálu Family Guy, v našich končinách známy ako Griffinovci, kde svojim hlasom stvárnila postavu Meg.

Mila Kunis v minulosti hrávala World of Warcraft a dodnes sa cíti ako súčasť tejto komunity. „Som ráda, že môžem byť súčasťou World of Warcraft komunity. Mám pocit, že stále som jej súčasťou, ľudia si ma s ňou stále spájajú, čo je úžasné.“  

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk