Príbehový trailer MK1 potvrdzuje hrateľné postavy a dotvára príbeh hry

Príbehový trailer MK1 potvrdzuje hrateľné postavy a dotvára príbeh hry

 

Niečo zostáva rovnaké, iné sa mení novou časovou linkou.

V novom traileri pre očakávaný Mortal Kombat 1 sa dozvedáme nové informácie o tom, čo sa deje v tejto časovej linke, ktorú vytvoril Fire God Liu Kang v predchádzajúcom diely série. Okrem príbehových útržkov štúdio NetherRealm odhalilo aj nové hrateľné postavy.

Medzi tieto postavy sa vracia Baraka, za ktorého ste mohli hrať aj v Mortal Kombat 11. Ďalej sa vráti Tanya, ktorá bola vynechaná v predchádzajúcom diely. Najzaujímavejšou z trojice postáv je však Li Mei, ktorá bola naposledy hrateľnou postavou v roku 2006, presnejšie v hre Mortal Kombat: Armageddon.

Aj v tejto časovej linke sú Kitana a Mileena súčasťou Edenskej kráľovnej rodiny. Tanya a Li Mei patria k Umgadi bojovníčkam, ktorých úlohou je ochraňovať kráľovskú rodinu. Li Mei však zlyhala vo svojej úlohe, keďže nedokázala zachrániť otca Kitany a Mileeny. Zmenou oproti iným časovým linkám je to, že Baraka je človekom, ktorého postihla choroba Tarkatan – kedysi bola Tarkatan rasa.

Nový diel z tejto bojovej série sa dočká vydania 19. septembra tohto roku. Zahrať si ju budete môcť Xbox Series X/S, PlayStation 5, Nintendo Switch a PC.

Zdroj: THEGAMER

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk