The Division 2 dosiahol 20 miliónov hráčov

The Division 2 dosiahol 20 miliónov hráčov

 

Plus nová sezóna.

Ubisoft Massive oznámilo, že hra The Division 2 dosiahla hranicu 20 miliónov hráčov. Tých sa podarilo nazbierať počas obdobia štyroch rokov a ide o celkom solídny úspech hlavne s ohľadom na fakt, že Ubisoft hru tesne po vydaní označil ako komerčný neúspech.

Hra sa rok po vydaní dočkala veľkej expanzie a odvtedy vývojári pridávajú do hry pravidelnú nádielku nových aktualizácií. Ďalšia sezóna, ktorá odštartuje 5. rok hry sa začne 8. júna a má názov Broken Wings. V piatom roku dostane hra rogue-lite mód s názvom The Descent, ktorý Ubisoft označil ako polo-nekonečný herný mód s prvkom náhodnosti v progrese. Na tento nový mód je napojená aj príbehová zložka, ktorá sa venuje frakciám Hunters, Black Tusk a Ortiz Robotics a ich napojeniu na Calvina McManusa a Homeland Security.

Okrem toho sa hráči môžu v piatom roku tešiť na Castle Rebuild, ktorý sa uskutoční počas niekoľkých sezón. V druhej sezóne v piatom roku pribudne do hry nový Incursion level, v tretej sa hráči vrátia do New Yorku a vo štvrtej sa dočkajú nového príbehového DLC a systému Seasons 2.0. Každá sezóna taktiež prinesie do hry nové Manhunts, podujatia a Leagues.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk