Elden Ring: Shadow of the Erdtree malo pôvodne byť rozdelené na 2 DLC

Elden Ring: Shadow of the Erdtree malo pôvodne byť rozdelené na 2 DLC

 

Zrejme lepšie rozhodnutie.

O rozšírení Shadow of the Erdtree pre hru Elden Ring sme sa dozvedeli len tento rok, no leaker Lance McDonald tvrdí, že pôvodne mali hráči dostať 2 DLC a season pass. Podľa jeho slov to bolo takto naplánované na 100 %, no nevie kedy sa zmenil tento plán.

Lance ďalej povedal, že z ničoho nič bolo vydaná Colloseum aktualizácia, v ktorej vraj chýbalo mnoho obsahu. Prirovnáva to k situácii, ktorá sa stala pri inej hre od štúdia Fromsoftware – Bloodborne. Tá mala tiež rozšíriť príbeh hry  2 DLC, nakoniec však boli spojené do jedného s názvom The Old Hunters.

Jeden z producentov v dobe vydania Bloodborne priznal, že mali v pláne vytvoriť 2 DLC. Ako sám tvrdí, nakoniec sa ich rozhodli spojiť, pretože mali pocit, že takto dokážu s nimi urobiť viac a aj hráči tak získajú viac obsahu naraz.

Inak to však bolo pri Dark Souls 3, ktoré vyšlo práve medzi Bloodborne a Elden Ring. To dostalo 2 rozšírenia -  The Ringed City a Ashes of Ariandel. Aj napriek tomu, že sa predávali osobitne, vytvárali jednu dejovú linku, ktorá bola rozdelená na 2 časti.

Rozšírenie Shadow of the Erdtree bolo oznámené len vo februári a odvtedy sme nezískali žiadne nové informácie. Doposiaľ nie je známy ani dátum vydania, no existujú špekulácie o vydaní neskôr v tomto roku. Štúdio má však teraz plné ruky práce s hrou Armored Core 6, keďže vychádza už na konci leta, 25. augusta.

Zdroj: THEGAMER

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk