Blizzard pripravil hardcore výzvu pre hráčov Diablo 4

Blizzard pripravil hardcore výzvu pre hráčov Diablo 4

 

Zväčnite svoje meno na soche Lilith.

Vydanie hry Diablo 4 je už za dverami a Blizzard si pre hráčov pripravil prekvapenie v podobe výzvy. Tisíc hráčov bude môcť zvečniť svoj herný nick na soche antagonistky Lilith. Nebude to však jednoduché pretože musia dosiahnuť maximálny level na postava, zatiaľ čo budú hrať na hardcore režime. Ďalej budú musieť uverejniť fotku s dôkazom, že dosiahli level 100 a musia označiť @Diablo účet a použiť #Diablo4Hardcore na svojom Twitter účte.

Režim hardcore spočíva v tom, že vaša postava má len jeden život. Pokiaľ vaša postava umrie, bude vymazaná a vám nezostáva nič iné než začať odznova. To znamená, že na sochu Lilith sa zapíšu len tí najlepší a najvytrvalejší hráči. Aj keď Blizzard oznámil, že túto možnosť získa až tisíc hráčov, je možné, že nakoniec ich bude menej. Výzva totiž trvá len do 1. septembra. Hráči tak majú na splnenie tejto výzvy len tri mesiace.

Diablo 4 vychádza už 1. júna pre hráčov, ktorí si zakúpili Deluxe alebo Ultimate edíciu hry. Tí, čo si zakúpili klasickú edíciu si budú musieť počkať pár dní navyše – 6. júna. Pokračovanie hernej série si môžete zahrať na PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PS5 a PS4.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk