Aktualizácia Trails & Tales hry Minecraft získala dátum vydania

Aktualizácia Trails & Tales hry Minecraft získala dátum vydania

 

Konečne nový obsah.

Mojang potvrdil dátum vydania novej verzie ich hry Minecraft. Nového obsahu sa hráči dočkajú už o necelé dva týždne, presnejšie 7. júna. Tento nový obsah prichádza presne rok od poslednej aktualizácie, ktorá niesla názov Wild Update.

Aktualizácia Trails & Tales do hry prinesie nové tvory. Jeden z nich je starodávny Sniffer, ktorý dokáže hľadať staré semiačka. Práve vďaka nim bude hra bohatšia o dve nové rastliny. Na pohyb po rozľahlej mape budete môcť využiť nový spôsob prepravy – ťavy. Tie sa budú vyskytovať na púšťach a budete ich môcť osedlať podobne ako koňa.

Práve púšť ponúkne ďalší nový obsah, keďže pomocou archeológie budete môcť odhaliť „históriu“ sveta tejto hry. Pomocou štetca budete odkrývať piesok, aby ste našli keramické úlomky, z ktorých si budete môcť vytvoriť starodávne vázy. Vývojári prisľúbili, že archeológiu budú postupne rozširovať aj do ďalších regiónov Minecraft sveta.

S novým biomom sa svet stane opäť trocha zaujímavejším, pretože po novom budete môcť objaviť čerešňový les. Ten ponúkne stromy s rúžovými listami, ale aj rúžovým drevom. Na stavanie využijete aj bambus. Netreba zabudnúť ani na knižnice, kde si budete môcť odložiť vaše knihy a visiace tabule.

Minecraft je dostupný na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Zahrať si ho môžete aj na next-gen konzolách pomocou spätnej kompatibility.

Zdroj: GAMERANT

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk