Blizzard odhalil, ako budú fungovať sezóny a Battle Pass v Diablo IV

Blizzard odhalil, ako budú fungovať sezóny a Battle Pass v Diablo IV

 

Nič nečakané.

Štúdio Blizzard odvysielalo ďalší zo série streamov týkajúcich sa očakávanej akčnej RPG Diablo IV a vývojári sa tentokrát venovali systému sezón, Battle Passu a in-game obchodu.

Diablo IV sa totiž po vydaní zaradí do celého radu live service hier čo znamená, že sa dočkáme pravidelnej nádielky nového obsahu. Tie budú distribuované ako sezóny a dočkáme sa ich každé tri mesiace. Sezóny prinesú okrem nového obsahu aj balansové zmeny, nové možnosti a nové questy.

Blizzard prezradil, že na to, aby mali hráči prístup k sezónnemu obsahu, budú musieť prejsť kampaň a aby to hráči stihli, tak vydanie prvej sezóny je naplánované až mesiac po vydaní samotnej hry. Hra príde 6. júna 2023 a prvá sezóna príde v „strede alebo druhej polovici júla.“

„Z tohto dôvodu vám odporúčame začať s prenasledovaním Lilith v predstihu, aby ste sa mohli vrhnúť do prvej sezóny hneď, ako bude k dispozícii.“

Každá sezóna prinesie nový Battle Pass, ktorý bude obsahovať 23 úrovní zdarma a 63 Premium úrovní. Premium Battle Pass bude stáť 1000 Platinum, čiže ekvivalent 9,99€. Ak však chcete, môžete si kúpiť vylepšenú verziu Battle Passu za 2800 Platinum, ktorý vás rovno posadí na 20 úroveň Battle Passu a pridá k tomu ešte špeciálny kozmetický predmet. Blizzard však opäť opakuje, že obsah v Battle Passe bude čisto kozmetický a to isté platí aj pre in-game obchod. Žiadne výhody pri hraní tak nečakajte.

Diablo IV príde na PC, Xbox a PlayStation.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk