Blizzard varuje na dlhé čakanie na hranie bety Diablo IV: Je to test a nie demo

Blizzard varuje na dlhé čakanie na hranie bety Diablo IV: Je to test a nie demo

 

Príprava pred vydaním.

Otvorený beta test Diablo IV sa začína už dnes a nakoľko už pri uzavretom testovaní minulý týždeň hráči čakali v radoch na možnosť zahrať si hru, tak je takmer isté, že teraz to bude o dosť horšie. Blizzard preto varuje hráčov, aby sa obrnili trpezlivosťou a upozorňuje, že ide o beta testovanie a všetko, čo sa v hre deje je súčasťou testovania.

„Keďže sa pripravujeme na otvorenie brány do Sanctuary, radi by sme našim hráčom pripomenuli, že otvorená beta Diabla IV je testom, ktorý má zabezpečiť bezproblémové spustenie," uvádza Blizzard Entertainment. "V dôsledku toho očakávame bezprecedentnú návštevnosť a časy v radoch. Oceňujeme vašu trpezlivosť a pochopenie."

„Keď tento piatok opäť otvoríme brány úplne všetkým, očakávame veľa ľudí. Časy čakania v radoch budú dlhé, najmä v piatok, keď hru spustíme prvýkrát, a v čase najväčších regionálnych okien," vysvetľuje spoločnosť Blizzard Entertainment. "Uplynulý víkend nám pomohol predpovedať kapacitu, ktorú očakávame tento víkend, a túto kapacitu využijeme na zámerné zaťaženie našich systémov v rámci príprav na spustenie. Stručne povedané, hoci vieme, že to môže byť frustrujúce, na riadne záťažové testovanie našich služieb potrebujeme fronty a navrhujeme ich tak, aby sme ich v určitom čase mali.“

„Najlepšie je nastaviť určité očakávania na začiatku, ale akékoľvek problémy počas tohto víkendu je lepšie nájsť teraz ako pri spustení. Prosím, buďte s nami trpezliví, pretože očakávame, že sa k nám pripojí veľa hráčov, ktorí pomôžu otestovať našu hru a infraštruktúru. Ďakujeme, že nám pomáhate vytvoriť Diablo IV čo najlepšie,“ dodal následne šéf vývoja Diablo značky Rod Fergusson.

Dúfajme teda, že toto testovanie pripraví Blizzard na oficiálne spustenie hry 6. júna 2023. Nepredpokladáme však, že spustenie Diablo IV prebehne horšie, ako tomu boli pri Diablo III.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk