Blizzard umožní hráčom ochutnať endgame obsah hry Diablo IV

Blizzard umožní hráčom ochutnať endgame obsah hry Diablo IV

 

Tí najvernejší sa pripravujú.

Štúdio Blizzard oznámilo, že ešte počas posledných mesiacov vývoja hry Diablo IV plánujú spustenie ďalšieho beta testovania hry, ktoré však bude tentokrát zamerané exkluzívne na endgame systémy. Čiže všetko, čo sa deje v hre po prejdení kampane.

Kvalitný endgame obsah je pre Diablo hry absolútne kľúčový a Blizzard chce zabezpečiť, aby bol neustály grind za lepšou výbavou zábavný a odmeňujúci. To je oblasť na ktorej sa napríklad popálil predchádzajúci diel série, Diablo III. Primárne však kvôli Auction House systému, ktorý bol do hry pri vydaní implementovaný.

Beta test Diablo IV endgame obsahu však bude podliehať prísnemu NDA a na verejnosť by sa teda nemali dostať žiadne informácie. Pokiaľ sa teda nenájde nejaký odvážlivec a zábery z hrania neleakne. Endgame beta test bude obsahovať módy Helltide, Nightmare Dungeons, Whispers of the Dead a Fields of Hatred a taktiež aj Paragon Boards – systém úpravy postáv, ktorý nám Blizzard predstavil už minulý rok.

Blizzard bude pozvánky do testovania posielať tým, ktorý si v Battle.net kliente zaškrtnú položku „News and Special Offers from Battle.net“ v nastaveniach. Štúdio však upresnilo, že najväčšiu šancu na pozvánku majú tí hráči, ktorí strávili väčšie množstvo času hraním endgame obsahu v Diablo 3 a Diablo 2: Ressurected.

Diablo IV by malo prísť v prvej polovici budúceho roka na PC, Xbox a PlayStation. Ešte predtým sa však uskutoční otvorené beta testovanie hry.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk