Pokračovanie „Souls“ hry Lords of the Fallen nesie názov... THE Lords of the Fallen

Pokračovanie „Souls“ hry Lords of the Fallen nesie názov... THE Lords of the Fallen

 

Rok 2014 klope na dvere a tvrdí, že sme mu ukradli hru.

Pokračovanie – alebo skôr reboot série, ťažko povedať – sa bude odohrávať tisíc rokov po udalostiach v Lords of the Fallen z roku 2014. Až teraz sa zdalo, že jedna z prvých „soulsoviek“ je mŕtva, a ďalšia hra s touto značkou je preto prekvapením. Samozrejme, nie väčším než fakt, že nová hra nesie takmer identické meno ako tá stará. Dúfajme, že v ostatných aspektoch budú vývojári kreatívnejší.

A keď sme už pri autoroch, The Lords of the Fallen vyvíja nové štúdio. Novinkou bude aj to, že hráči si budú môcť vytvoriť vlastnú postavu. Hlavnou mechanikou má byť podľa vydavateľa CI Games cestovanie medzi svetom živých a mŕtvych, pričom herný svet by mal byť až 5-krát väčší než ten v pôvodnej hre, píše server Polygon.

Vývoj má na starosti štúdio HexWorks spadajúce pod CI Games, ktoré sídli v Barcelone a Bukurešti. Na hre pracujú skúsenení ľudia, menovite výkonný producent Saul Gascon (Dead by Daylight, Payday2) či kreatívny riaditeľ Cezar Virtosu, ktorý v minulosti pracoval na tituloch Shadow of the Tomb Raider či Assassin´s Creed: Origins.

Hra pobeží na Unreal Engine 5, vyjde na platformy PlayStation 5, Windows PC a Xbox Series X a gameplay záberov by sme sa mali dočkať ešte tento rok. Dátum vydania zatiaľ stanovený nie je.

Zdroj: ONL

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk