Ubisoft potvrdil, že Beyond Good and Evil 2 je v „aktívnom vývoji“

Ubisoft potvrdil, že Beyond Good and Evil 2 je v „aktívnom vývoji“

 

A ďalšie hry v populárnych sériách...

Vedenie spoločnosti Ubisoft v QA rozhovore s investormi potvrdilo, že ich herný projekt zaseknutý vo vývojovom pekle, Beyond Good and Evil 2, je aj naďalej v „aktívnom vývoji“ a práce na vývoji hry neboli pozastavené.

Napriek tomu, že prešlo už päť rokov od ohlásenia hry, tak podľa posledných informácií je pokračovanie kultovej hry stále v predprodukcii a preto by sme nemali hru očakávať v najbližších rokoch. Zdá sa však, že aj napriek problémom, ktorého súčasťou bol aj odchod šéfa projektu Michaela Ancela je Ubisoft odhodlaný dotiahnuť tento projekt do konca.

Vedenie Ubisoftu počas rozhovoru taktiež prezradilo, že v aktívnom vývoji má aj nové herné projekty v sériách Assassin’s Creed, Far Cry, Ghost Recon, Rainbow Six a The Division.

Assassin’s Creed má podľa špekulácií vo vývoji dvojicu hier. Jedna s označením Rift mala pôvodne prísť ako DLC pre Valhalla, no Ubisoft sa nakoniec rozhodol projekt vytvoriť ako samostatnú hru a očakávame ju začiatkom budúceho roka. Okrem toho je vo vývoji aj masívna „platforma“ s označením Assassin’s Creed Infinity.

Smerovanie na „live service platformu“ sa týka aj série Far Cry, kde máme s príchodom sedmičky očakávať radikálne zmeny oproti stagnujúcej šestke.

Nová hra v sérii Ghost Recon ešte nebola oficiálne oznámená, no projekt nedávno leakol web Kotaku. Okrem toho je vo vývoji aj free-to-play Battle Royale odnož Frontlines.

Rainbow Six sa iba nedávno dočkal spin-offu Extractions, no ďalšia hra v sérii zatiaľ ohlásená nebola.

The Division 2 je naďalej podporovaný, no okrem toho je vo vývoji aj free-to-play spin-off Heartland.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk