Skull & Bones musí prísť v tomto roku a to bez ohľadu na to, či bude hra katastrofou

Skull & Bones musí prísť v tomto roku a to bez ohľadu na to, či bude hra katastrofou

 

Kontrakt hovorí jasne.

Ubisoft už niekoľko rokov vyvíja pirátsku hru Skull & Bones, pričom vývoj tohto nie veľmi šťastného projektu vedie pobočka Ubisoftu v Singapure. A v posledných týždňoch sa objavuje čoraz viac náznakov, ktoré hovoria o tom, že francúzsky vydavateľ sa chystá znovuodhaliť tento herný projekt a zároveň sa chystá jeho vydanie.

Znamená to teda, že vývoj mieri do úspešného konca? Ani veľmi nie. Podľa informácií redaktora Kotaku Ethana Gacha totiž Ubisoft hru musí vydať v priebehu tohto roka a to bez ohľadu na to, či pôjde o dokonale vyladenú hru, alebo čistú katastrofu. Nemá totiž na výber.

Ale poďme pekne po poriadku. Skull & Bones totiž dostal aktualizáciu, ktorá naznačuje, že hry by sme sa mali dočkať 8. novembra 2022, čo následne potvrdil známy insider Tom Henderson. Ak ste natoľko odvážny, že si hru predobjednáte, tak sa môžete tešiť na niekoľko bonusov, soundtrack a digitálny artbook.

Existuje však niekoľko dôvodov, prečo by ste to robiť nemali. Okolo projektu je totiž toľko výkričníkov, že ak sa popálite, tak si za to môžete jednoducho sami.

Spomínaný redaktor Ethan Gach z webu Kotaku totiž tvrdil, že hra mala pôvodne prísť ešte v lete tohto roka, no bola odložená na november. V novembri však už prísť musí. Ubisoft totiž uzavrel s tamojšou vládou kontrakt, ktorého súčasťou sú granty pre štúdio Ubisoft Singapur. Podmienkou ponechania tohto grantu je však to, že Skull & Bones príde na trh v roku 2022. Bez ohľadu na stav hry.

Situácia je dokonca údajne taká biedna, že Ubisoft musel zrušiť plánované uzavreté testovanie, ktoré sa malo odohrať tento mesiac a to kvôli katastrofálnemu stavu buildu hry.

Samozrejme, stále existuje šanca, že hra sa nakoniec nejakým zázrakom dostane k hráčom v solídnom stave, no v súčasnosti všetky ukazovatele a informácie hovoria jasnou rečou – toto je produkt pri ktorom si treba počkať na recenzie.

Skull & Bones teda údajne príde 8. novembra na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Zdroj: Kotaku/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk