PUBG: Battlegrounds sa už na budúci mesiac dočká úplne novej mapy

PUBG: Battlegrounds sa už na budúci mesiac dočká úplne novej mapy

 

Chicken Dinner.

Vývojárske štúdio KRAFTON predstavilo hráčom Battle Royale hry PUBG: Battlegrounds úplne novú mapu, ktorá dostala názov Deston a do hry pribudne už 13. júla.

Ide o výškovo najväčšiu mapu v histórii hry s rozlohou 8x8 a jej dominantou sú výškové budovy, no nezabudlo sa ani na malé pohoria, pláne a močiare. Podľa vývojárov má mapa štyri rôznorodé biómy:

  • Swampland – Táto oblasť sa nachádza v severnej časti mapy a jej dominantnou sú stromy.
  • Central Plains – Prostredie, ktoré sa nachádza v strede mapy je vhodnou kombináciou medzi množstvom krytia, príjemným voľným prostredím a niekoľkými bodmi záujmu.
  • Concert District – Táto oblasť obsahuje obrovský balón, ktorý sa vznáša vo vzduchu a taktiež aj paintball ihrisko. V tejto časti mapy sa bude odohrávať aj Team Deathmatch mód.
  • Western Highlands – Málo krytia a raj pre snajperov. To je Western Highlands.

Spolu s novou mapou prídu do hry aj nové mechaniky pohybu a funkcia s názvom Ascender – ide o zariadenie, ktoré sa nachádza na okrajoch vysokých budov a vďaka ktorému sa môžete rýchlo dostať na vrchol budov. Poteší aj čerpacia stanica, ktorá umožní dotankovať vozidlá s ktorými sa premávate po mape.

13. júla sa hráči taktiež dočkajú taktického vybavenia Blue Chip Detector a Spotter Scope a nových zbraní The Origin 12 brokovnice a MP9 SMG.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk