Blizzard potvrdil, že expanzia Dragonflight pre World of Warcraft príde v roku 2022

Blizzard potvrdil, že expanzia Dragonflight pre World of Warcraft príde v roku 2022

 

Predobjednávky spustené.

Štúdio Blizzard potvrdilo, že ho čakajú naozaj krušné mesiace. A dúfame, že tentokrát nepôjde o škandály týkajúce sa sexuálneho obťažovania. Štúdio totiž potvrdilo, že ich plánovaná expanzia Dragonflight pre MMORPG hru World of Warcraft príde v roku 2022, aj keď sme sa stále nedočkali konkrétneho dátumu.

„Sme nadšení, že vám budeme môcť priniesť expanziu neskôr v tomto roku. Dragonflight je návrat do Azerothu a k slobode a preskúmavaniu prostredia, ktorým je World of Warcraft známy. Toto je vaša šanca priblížiť sa k bohatej histórii Dragon Isles a ponoriť sa do high-fantasy sveta World of Warcraft.“

Expanzia Dragonflight bude predávaná v troch edíciách:

  • Base Edition (49,99€) – obsahuje zvieratko Drakks, ktoré vás bude sprevádzať počas questov
  • Heroic Edition (69,99€) – Dodatočne obsahuje aj zvieratko Murkastrasza, Dragonflight level character boost (60 level) a nový Tangled Dreamweaver mount.
  • Epic Edition (89,99€) – Obsahuje všetko z Base a Heroic Edition a navyše aj Timewalker Hearthstone efekt, Diadem of the Spell-keeper head-slot transmog, Wings of Awakening back-slot transmog v piatich farebných variantoch a 30 dní hrania.

K dispozícii bude aj krabicová zberateľská edícia (129,99€), ktorá bude obsahovať všetko z Epic edície a navyše Art of Dragonflight knihu, podložku na myš a päť pinov.

Blizzard po nedávnom vydaní hry Diablo Immortal chystá na rok 2022 aj vydanie hry Overwatch 2 a na prvú polovicu 2023 sa chystá vydanie hry Diablo IV.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk