PC Gaming Show príde aj v tomto roku a ponuka hier znie už teraz zaujímavo

PC Gaming Show príde aj v tomto roku a ponuka hier znie už teraz zaujímavo

 

Aj bez E3.

Napriek tomu, že E3 bola v roku 2022 (a pravdepodobne aj naveky) zrušená, tak v čase kedy sa E3 štandardne konala (začiatok júna) sa dočkáme napriek tomu viacerých herných prezentácií. Už teraz máme potvrdené, že 9. júna sa uskutoční prezentácia Summer Game Fest a 12. júna sa môžeme tešiť na Xbox & Bethesda hernú prezentáciu.

A k nim sa teraz pridáva ďalšia. PC Gamer oznámil, že ani v roku 2022 nás neminie PC Gaming Show ktorá nám predstaví novinky v oblasti PC hier. Už tradične pôjde o dlhšiu show o ktorú sa postarajú Sean „Day[9]“ Plott a Mica Burton. A aj keď PC Gaming Show sa často venuje menším hrám, tak ani v tomto roku nebudú chýbať väčšie a očakávanejšie hry.

Tvorcovia show prezradili, že ukážu viac ako 45 a medzi nimi sa dočkáme prezentácie hier Arma 4, Warhammer 40K: Space Marine 2, Victoria 3, Sam Barlow’s Immortality a ukáže sa dokonca aj fanúšikovský projekt Half-Life: Alyx: Levitation.

Prezentácia sa začne v nedeľu, 12. júna od 21:30, čiže približne hodinu po Xbox & Bethesda prezentácii, ktorá sa začína o 19:00.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk