Hráč po takmer šiestich rokoch objavili posledný Easter Egg v treťom Zaklínačovi

Hráč po takmer šiestich rokoch objavili posledný Easter Egg v treťom Zaklínačovi

 

Zmysel pre detail.

Od vydania tretieho Zaklínača uplynulo už takmer sedem rokov. Sedem rokov, čo sme sa mohli v koži Geralta pustiť do preskúmavania obrovského sveta plného nástrah, zaujímavých questov a postáv. Napriek tomu zostali niektoré tajomstvá skryté a členovia komunity teraz tvrdia, že sa im podarilo nájsť posledné veľké tajomstvo hry.

Tento easter egg sa týka expanzie Blood and Wine z roku 2016. Táto expanzia obsahuje vedľajšiu misiu v ktorej Geralt pomáha Vivienne s kliatbou. Na konci tohto questu je voľba, či Geralt prenesie kliatbu na niekoho iného (s čím Vivienne nesúhlasí) alebo Geralt vykoná rituál, ktorý síce kliatbu odstráni, no skráti život Vivienne na „maximálne sedem rokov.“

Ak si hráč vyberie druhú možnosť, tak Vivienne mu prezradí, že chce cestovať svetom a chce sa vybrať na ostrovy Skellige. A ak vás zaujímalo, či sa tam naozaj objaví, tak tu prichádza tento easter egg.

Youtuber xLetalis totiž zistil, že Vivienne sa na ostrovoch Skellige naozaj objaví. No až po siedmych rokoch v hernom čase. Na to, aby Geralt „prežil“ sedem rokov potrebuje hráč v skutočnosti hodiny a hodiny a musíte si merať presne sedem rokov, aby ste ju v Skellige našli. XLetalis s celým procesom trochu vypiekol pretože našiel príkaz, ktorý urýchlil plynutie času v hre a následne našiel Vivienne. Viac už však vo videu.

Vývojári zo štúdia CD Projekt RED následne potvrdili, že toto je posledný veľký easter egg na ktorý odkazovali.

Zdroj: PushSquare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk