GTA: The Trilogy dostala patch s veľkým množstvom opráv

GTA: The Trilogy dostala patch s veľkým množstvom opráv

 

Konečne čas zahrať si?

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition patrí k najväčším katastrofám herného roka 2021 a tak musí Rockstar a štúdio Groove Street namiesto pokojného presunu k ďalšiemu projektu pracovať na opravách, aby sa táto kolekcia hier dostala do stavu, ktorý by bol aspoň trochu kompetentný.

Úvodné opravy vyšli ešte v minulom roku, no na prvú veľkú sme si museli počkať až na začiatok marca. Kolekcia sa totiž dostala patchu s označením 1.04 a zoznam zmien je masívny a masívny je aj rozdiel v samotných hrách.

Na všetkých platformách bol zlepšený výkon hry a to kombináciou odstránenia niektorých grafických efektov a lepšej optimalizácie. Zlepšená bola aj stabilita a množstvo bugov týkajúcich sa kolízií a nemožnosti reštartovať misie. Zlepšené boli aj textúry, ktoré by mali ukazovať správne logá a nápisy.

Hráči si všimli napríklad to, že Claude už pri vystúpení z auta nespadne do vody a dokonca sa naučil reagovať na trúbiace autá. A sfunkčnili sa aj zadné svetlá na autách. Vo Vice City hlásia konzoloví hráči stabilných 60FPS a v San Andreas zas opravu masívneho množstva bugov, ktoré sa do hry nejakým zázračným spôsobom dostali.

Celý zoznam opráv môžete nájsť na odkaze nižšie.

Zdroj: Rockstar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk