IO Interactive si napráva reputáciu so Steam hráčmi pri hre Hitman 3

IO Interactive si napráva reputáciu so Steam hráčmi pri hre Hitman 3

 

Krátkodobý benefit.

Hitman 3 pristál po ročnej exkluzivite na Epic Games Store na Steame. No reakcie hráčov neboli vôbec tak nadšené, ako IO Interactive dúfalo. Naopak, Steam komunita bola rozladená kvôli vysokej cene hry a zmätočnej politike okolo toho, ktorú verziu hry si majú vlastne kúpiť.

Výsledkom boli nie príliš pozitívne hodnotenia na Steame a hra dosiahla iba 54% pozitívnych hodnotení. A už aj samotné štúdio priznalo, že veci nešli podľa ich plánov a tak sa rozhodli pre krok ústretovosti.

„Naše vydanie Hitman 3 na Steame nešlo podľa plánov. Boli sme nadšení, že môžeme priniesť hru na Steam s novým obsahom a vedeli sme o očakávaniach a vzrušení Steam hráčov hlavne vzhľadom na to, že hra bola Epic exkluzivitou počas prvého roku. Bohužiaľ sme tieto očakávania nenaplnili a nepáči sa nám, že sme začali vzťah so Steam komunitou takto.“

Výsledkom je kompenzačný balíček pre všetkých, ktorí si kúpia hru Hitman 3 na Steame do 19. februára. Ak ste si kúpili štandardnú edíciu hry, tak získate upgrade na Deluxe Edition zdarma. Deluxe edícia obsahuje dodatočné Escalation kontrakty a niekoľko kostýmov a predmetov pre Agenta 47.

Ak ste si však kúpili Deluxe alebo Trilogy edície hry, tak dostanete zdarma balíček DLC obsahu s názvom Seven Deadly Sins, ktoré boli vydávané v priebehu minulého roku.

Zdroj: IO Interactive

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk