Battle Royale od Ubisoftu vydržal menej ako dva roky: Hyper Scape končí!

Battle Royale od Ubisoftu vydržal menej ako dva roky: Hyper Scape končí!

 

Nepríjemná správa pre aktívnych hráčov.

Ubisoft sa v júli 2020 rozhodol poslať do boja svojho šampióna žánru Battle Royale v podobe hry Hyper Scape od štúdia Ubisoft Montreal. Išlo o futuristickú hru pre 100 hráčov, ktorá sa odohrávala vo fiktívnom meste Neo-Arcadia.

Bohužiaľ, od začiatku bolo viac-menej zrejmé, že hra sa neuchytí tak, ako jej žánroví súperi. Jednou možnosťou tak bolo oživenie na štýl Rainbow Six: Siege, no ani to sa neudialo a hra prestala už po roku dostávať aktualizácie.

A teraz prichádza smrtiaca rana. Ubisoft oznámil, že ukončuje vývoj hry a vypína servery a to ku 28. aprílu 2022. Máte tak posledné tri mesiace na to, aby ste si hru zahrali: „Urobili sme komplikované rozhodnutie ukončiť vývoj Hyper Scape a vypnúť hru k 28. aprílu. Chceli sme vytvoriť vertikálne miesto na boj z blízka a rýchlou hrateľnosťou a sme vďační našej komunite za to, že sa k nám pripojila. Z tejto hry si zoberieme kľúčové poznatky, ktoré vložíme do budúcich hier. Chceme sa poďakovať Hyper Scape komunite za vášeň a oddanosť svetu Neo Arcadia v hre a aj mimo hry.“

Ak však zúfate, tak nemusíte. Ubisoft má vo vývoji dokonca dvojicu nových hier na štýl Battle Royale. Ghost Recon Frontlines a The Division Heartland. 

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk