Blizzard teasuje na nové ohlásenia pre Overwatch, Diablo a Warcraft

Blizzard teasuje na nové ohlásenia pre Overwatch, Diablo a Warcraft

 

Čo to bude?

Iba predvčerom sme sa dozvedeli, že Blizzard pracuje na úplne novej „survival AAA hre,“ ktorá je určená pre PC a konzolu (asi Xbox Series X/S), čo rozčarovalo mnohých hráčov, ktorí sa už nevedia dočkať hier Diablo IV a Overwatch 2, ktoré boli iba nedávno odložené na rok 2023.

Na otázku, či by Blizzard nemal venovať viac pozornosti a zdrojov smerom k exitujúcim projektom tak musel odpovedať súčasný šéf Blizzardu Mike Ybarra. Ten na sociálnej sieti Twitter prezradil: „Blizzard je veľké štúdio a máme aj talentované a rastúce tímy, ktoré podporujú všetky fungujúce hry. Počas najbližších týždňov budete počuť viac o Warcraft a Overwatch. Diablo bude nasledovať. Buďte pripravení.“

Warcraftom mal Ybarra pravdepodobne na mysli World of Warcraft, ktorý aj po expanzii Shadowlands zažíva exodus hráčov. Overwatch 2 je zas vo vývoji extrémne dlhú dobu vzhľadom na nálepku „expanzia pre Overwatch“ a Diablo IV sa už tiež kuchtí nejaký ten rok. Vyzerá to však tak, že tento rok bude z hľadiska herných vydaní Blizzardu celkom chudobný a hostinu zažijeme až na budúci rok.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk