Santov skin v Battlefield 2042? Fanúšikovia nie sú vôbec nadšení
Update

Santov skin v Battlefield 2042? Fanúšikovia nie sú vôbec nadšení

 

Má skin miesto v hre?

UPDATE: DICE sa po kritike zo strany hráčov rozhodlo, že tento skin nebude do hry pridaný. Boris tak zostane bez atmosféry Vianoc... Chvalabohu. 

Zatiaľ čo prvá sezóna Battlefield 2042 sa začne až v roku 2022, tak štúdio DICE predsa len chystá in-game podujatie, ktoré sa bude týkať blížiacich sa sviatkov. A ako to už pri týchto in-game podujatiach býva, odmeny majú výsostne kozmetický charakter. Ak ste si mysleli, že tu nie je čo pokaziť, tak DICE predsa len nejaký spôsob našlo.

Taký je aspoň názor väčšiny komunity. Twitter účet Battlefield Bulletin totiž zverejnil na sociálnej sieti kozmetické predmety, ktoré budú môcť hráči získať a medzi nimi sa nachádza Santov skin pre Špecialistu Borisa.

Odhliadnuc od toho, že DICE aj napriek žalostnému stavu hry nemalo problémy vytvoriť skiny a kozmetické predmety pre herné podujatie, tak na mieste je aj otázka, či takýto skin má miesto v hre ako Battlefield. A väčšina komunity si myslí že nemá.

Subreddit hry totiž zaplavili príspevky kritizujúce štúdio DICE za tento skin a mnoho hráčov hry vyhlásilo, že v prípade, že uvidia hráča s takýmto skinom na bojisku, tak mu odmietnu poskytnúť pomoc v podobe oživovania, nových nábojov a ďalších esenciálnych častí spolupráce v sérii Battlefield.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk