• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Rockstar sa ospravedlňuje za GTA kolekciu a vyhovára sa na „neočakávané technické problémy“
Rockstar sa ospravedlňuje za GTA kolekciu a vyhovára sa na „neočakávané technické problémy“

Rockstar sa ospravedlňuje za GTA kolekciu a vyhovára sa na „neočakávané technické problémy“

 

Prvé kroky.

GTA Trilogy – The Definitive Edition sa zaradí medzi najhoršie herné vydania za posledné roky. Doslova „slam dunk“ sa premenil na nočnú moru štúdia Rockstar. Aj keď čisto technicky porty pripravilo štúdio Groove Street Games. Odhliadnuc od faktu, že hry si nevedia udržať stabilných 60FPS ani na nových konzolách, tak kolekcia je plná kontroverzných rozhodnutí a technických nedostatkov.

Rockstar tak konečne vyšiel z úkrytu a prihovoril sa hráčom. Podľa ich vlastných slov trpí kolekcia „neočakávanými technickými problémami.“ Čo je na týchto problémoch neočakávané, to naozaj nevieme a preto radšej nekomentujeme.

Štúdio sa ospravedlnilo hráčom za to, že vydali hry, ktoré nespĺňali štandardy štúdia a ich plánom je hry vylepšiť a už v najbližších dňoch sa dočkáme prvého updatu.

Štúdio sa zároveň ako prejav „mrzí nás to“ rozhodlo vydať na PC staré verzie hier GTA III, Vice City a San Andreas, ktoré pred vydaním remasterov stiahlo. Navyše, ak vlastníte remaster alebo si ho kúpite do 30. júna 2022, tak dostanete pôvodné hry zdarma cez Rockstar Game Launcher.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk