Po katastrofálnom vydaní GTA Trilogy sa do jej opravy pustili paradoxne moderi

Po katastrofálnom vydaní GTA Trilogy sa do jej opravy pustili paradoxne moderi

 

Nechcení opäť v akcii.

Pred vydaním GTA Trilogy – Definitive Edition si Take-Two upratalo konkurenciu tak, že pod hrozbou žalôb odstránili všetky veľké mody hier GTA III, GTA Vice City a GTA San Andreas. Moderi sa tak stali nechcenými, aby mohlo Take Two zarobiť. No asi nikto nepredpokladal, že kolekcia dopadla tak katastrofálne.

A tak sa paradoxne do práce pustili tí istí moderi, ktorí dostali nedávno od Take-Two po prstoch a dávajú dokopy bordel, ktorý po sebe vývojári zanechali. Na stránkach Nexus Mods sa totiž v posledných dňoch začínajú objavovať modifikácie, ktoré zlepšujú hranie kolekcie. Aspoň teda na PC, nakoľko na konzolách sa tieto mody aplikovať nedajú.

Asi najpopulárnejším je mod „Better Rain,“ ktorý „mení otrasný dážď v hre a ten tak vyzerá oveľa lepšie.“ Ďalšie mody napríklad prinášajú do menu GTA III a GTA Vice City pôvodnú hudbu, zjednodušujú zameriavací znak, upravujú vzhľad postáv alebo opravujú dogabané nápisy, ktoré vznikli pri upscale pôvodných nápisov.

Na to, aby sa však kolekcia dostala do solídnej kondície aj na ostatných platformách však už budeme potrebovať snahu vývojárov kolekcie. A tí, podobne ako Rockstar sú zatiaľ ticho.

Zdroj: NexusMod

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk