Elden Ring odložený do smrtiaceho mesiaca február

Elden Ring odložený do smrtiaceho mesiaca február

 

Kto sa uhne?

Toto tak trochu prestáva byť vtipné. Po tom, ako rok 2021 môžeme oficiálne označiť ako „rok odkladov“ sa nám rok 2022 rysuje ako jeden z najlepších vo videohernej histórii. Samozrejme, predbiehame, no na prvý pohľad je zoznam hier na budúci rok pôsobivý.

A prvou veľkou skúškou peňaženiek hráčov v budúcom roku bude mesiac február do ktorého teraz spadla ďalšia hra. Štúdio From Software totiž oznámilo, že svoju očakávanú hru Elden Ring odkladajú na 25. februára 2022 na PC, Xbox a PlayStation. Podľa vývojárov museli hru odložiť, pretože „hĺbka a strategická sloboda prekonali úvodné očakávania vývojárov.“

Štúdio taktiež oznámilo, že na Xbox a PlayStation konzolách sa na budúci mesiac uskutoční beta testovanie. Ak sa chcete zúčastniť, musíte sa zaregistrovať na tomto odkaze do 1. novembra. Testovanie sa uskutoční od 12. do 15. novembra.

Podľa momentálneho kalendára sa nám február rozbehne vydaním Dying Light 2 Stay Human 4 februára. Následne 18. februára vychádza Horizon Forbidden West, 22. februára Destiny 2: The Witch Queen a Sifu a 25. februára Elden Ring a Saints Row. A dúfame, že už žiadna hra do tohto zoznamu nepribudne.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk