Svety Rainbow Six Extraction a Rainbow Six Siege sa spojili do jedného

Svety Rainbow Six Extraction a Rainbow Six Siege sa spojili do jedného

 

Načasovanie veľmi nevyšlo.

Napriek tomu, že hra Rainbow Six Extraction sa dočkala odkladu až na začiatok roka 2022, tak podujatie v „sesterskej“ hre Rainbow Six Siege, ktoré má hráčov navnadiť na kúpu Extraction prebehne podľa plánu.

Ubisoft totiž ohlásil tzv. Containment Event, ktorý bude trvať do 24. augusta. Toto podujatie poskytne hráčom možnosť bojovať proti „nakazeným operátorom“ a taktiež sa dočkáme nového Nest Destruction herného módu, ktorý dá hráčom za úlohu zničiť mimozemské hniezda a špeciálne upravenej verzii mapy Consulate. Samozrejme, nebude to práve najjednoduchšia úloha, pretože v ceste vám bude stáť armáda Proteanov.

Títo nepriatelia síce nebudú disponovať štandardným arzenálom zbraní, no budú sa pohybovať vysokou rýchlosťou a taktiež dokážu búrať steny a ak im dovolíte dostať sa blízko vás, tak to nedopadne práve najlepšie.

Vrámci tohto podujatia bude Rainbow Six Siege sprístupnený vo free-to-play móde a to od 13. do 15. augusta. Hráči vtedy budú získavať dvojnásobok postupu smerom k Battle Passu a k dispozícii budú aj kozmetické predmety viazané na toto podujatie.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk