Take-Two plánuje v priebehu augusta ohlásiť úplne novú hernú značku

Take-Two plánuje v priebehu augusta ohlásiť úplne novú hernú značku

 

Čo to bude?

Okrem štandardnej nádielky športovej hry NBA 2K22 si pre nás vydavateľ Take-Two pripravuje aj úplne novú hernú značku a jej kompletné odhalenie máme očakávať v priebehu mesiaca august. Prezradil to prezident Take-Two Karl Slatoff počas konferenčného hovoru s investormi. Navyše, vydanie tejto novej hry je naplánované na súčasný finančný rok, teda do konca marca 2022.

„V priebehu tohto mesiaca 2K odhalí detaily o ďalšej vzrušujúcej novej značke, ktorej vydanie je plánované na súčasný finančný rok.“ Slatoff taktiež dodal, že do konca finančného roka plánujú vydať štyri tzv. „immersive core“ hry, čiže hry určené pre PC a konzoly pričom dve z nich budú nové značky a dve z nich budú v zaužívaných sériách.

Je to teda tajnička, ktorá má dosť neznámych. Vieme, že Take-Two plánuje počas tohto finančného roka vydať NBA 2K22, čo je pravdepodobne prvá immersive core hra a druhou už potvrdenou hrou je Tiny Tina’s Wonderlands, no tu nevieme, či ju Take-Two berie ako hru v zaužívanej sérii, pretože aj keď hra je očividne inšpirovaná sériou Borderlands, tak sa javí ako samostatný produkt. Táto hra má prísť v období január-marec 2022.

Take-Two má pod sebou štúdiá ako Hangar 13 (Mafia III), Cloud Chamber (Bioshock), Firaxis (X-Com), 31st Union (nové štúdio, ktoré vytvoril tvorca série Dead Space) a možností je teda veľa.

Čo sa týka otázky kedy bude hra odhalená, tak tam je to už viac jasné. 25. augusta sa totiž chystá Gamescom: Opening Night Live, čo je herná konferencia pred začiatkom Gamescomu. A nakoľko Tiny Tina’s Wonderlands bola ohlásená počas Summer Game Fest Kickoff Live, tak predpokladáme, že táto nová herná značka bude odhalená počas Gamescomu.

Zdroj: Take-Two

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk