Sony má pre PC hráčov niečo prichystané, no zatiaľ to drží v tajnosti

Sony má pre PC hráčov niečo prichystané, no zatiaľ to drží v tajnosti

 

Žeby sme sa dočkali BloodBornu na Steame?

Aj napriek tomu, že už teraz nie je žiadnym tajomstvom, že sa Sony chystá medzi PC hráčov vypustiť ďalšie svoje exkluzivity, hlad po nových informáciách stále neutícha. A to hlavne zo strany herných webov, ktoré opäť upozornili na niečo zaujímavé. Reč je totiž o novovytvorenej domovskej stránke PlayStation Studios, ktorú nájdete na Steame a kde si Sony pridáva svoj vlastný obsah. Na tejto stránke nájdete tri už vydané hry ako napríklad Horizon Zero Dawn a jednu, ktorá sa svojho vydania dočká už v utorok na budúci týždeň. Reč je samozrejme o Days Gone, no a okrem hier tu pochopiteľne nájdete aj DLC obsah.

Zaujímavejšie ale je, že herný web DualSHOCKERS.com si všimol nejasnosti vo výpočtoch. Aj keď pôvodné znenie ich správy sa nebude zhodovať s tou mojou, pretože stránka sa medzičasom stále aktualizuje a počet followerov každou sekundou rastie, priblížim vám túto nejasnosť. Keď na PlayStation Studios stránke kliknete na záložku „informácie“ (v anglickej verzii „about“), vyskočí na vás číslovka 41, ktorá znázorňuje produkty patriace pod Sony. Na tom by nebolo nič zvláštne, pokiaľ by sme sa nepozreli na zoznam všetkých produktov, ktoré Sony ponúka na predaj na Steame. Tie nájdete pod kolónkou  „prechádzať“ („browse“) a v prepočte ich je len 24 z čoho vyplýva, že PlayStation Studios už má niektoré produkty na Steame zaregistrované, no hráčom zostávajú stále neviditeľné.

Pri malých kalkuláciách je teda logické, že Sony môže mať v zálohe už ďalšiu hru na ohlásenie. Keďže DualShockers hovoria o 28 položkách, tie môžu byť v tejto chvíli okresané len na 24, stále je tu medzera 13tich produktov, ktoré sa budú celkom ťažko vypĺňať. A viete prečo? Pretože aj keď sa do zoznamu pridá čoskoro očakávaný DG, stále pre neho neexistuje žiadne príbehové DLC. Jediná možnosť tak zostáva roztrúsený kozmetický obsah, ako napríklad prepojenie s Death Stranding svetom. No aj v tomto prípade je stále dosť pravdepodobné, že 13 miest sa bez ďalšieho ohláseného titulu len ťažko obsadí.

Napíšte nám do komentárov, ktorú ďalšiu exkluzivitu od Sony by ste na Steame privítali vy.

Zdroj: DualSHOCKERS, Steam 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk