Overwatch 2 uvidíme konečne v akcii už na budúci týždeň

Overwatch 2 uvidíme konečne v akcii už na budúci týždeň

 

Prihovoril sa nový šéf.

V novom „Developer Update“ sa fanúšikom štúdia Blizzard a hry Overwatch prihovoril nový šéf vývoja Overwatch 2, Aaron Keller. Ten iba nedávno nahradil obľúbeného Jeffa Kaplana, ktorý po rokoch opustil Blizzard.

A rovno prezradil fanúšikom série radostnú správu. Už 20. mája 2021 si totiž budú môcť vychutnať svoj prvý pohľad na PvP segment hry Overwatch 2. Stane sa tak v streame v ktorom uvidíme práve Kellera, ale aj hlavného dizajnéra Geoffa Goodmana a vizuálneho šéfa série Diona Rogersa a ďalších. V streame uvidíme nové mapy a taktiež nám štúdio prezradí filozofiu, ktorá viedla k zmenám v hrateľnosti dvojky.

„Len aby som nastavil očakávania, všetko, čo uvidíte je vo vývoji a označené ako „Work in progress.“ Následne však plánujeme o PvP časti Overwatch 2 hovoriť aj v priebehu roka. 

Keller taktiež prezradil, že na subreddite Overwatch sa zúčastní AMA (Ask me Anything), kde porozpráva o posledných piatich rokoch v štúdiu Blizzard a odpovie na otázky fanúšikov.

Kedy sa však dozvieme nové informácie o PvE časti Overwatch 2, to zatiaľ nevieme. A nevieme ani to, kedy sa dočkáme vydania samotnej hry. Isté je iba to, že v roku 2021 to nebude.

Zdroj: Blizzard
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk