Hráči Guild Wars našli meč, ktorý bol v hre ukrytý osem rokov

Hráči Guild Wars našli meč, ktorý bol v hre ukrytý osem rokov

 

Silver Edge.

Osem rokov. Tak dlho trvalo, pokiaľ sa hráčom MMORPG hry Guild Wars podarilo rozlúštiť easter egg, ktorý ich zaviedol k predmetu Silver Edge. Nebyť pomoci vývojárov, tak by sa to neudialo ani teraz.

Podobne, ako Halo 5 Guardians easter egg o ktorom sme informovali začiatkom týždňa, tak aj tento sa začal Twitter výzvou dizajnéra Jana Willema Nijmana o tom, aby mu vývojári hier porozprávali o easter eggoch, ktoré skryli do svojich hier. Bývalý dizajnér ArenaNet Matthew Moore prezradil, že v Guild Wars je easter egg, ktorý zatiaľ nikto neobjavil.

Komunita tak začala pátrať a toto pátranie ich zaviedlo k neznámemu prispievateľovi na Wiki stránke hry, ktorý „počul od bývalého vývojára“ o hádanke, ktorá súvisí s NPC postavou Xunali Archivist. A tak sa komunita pustila do hľadania, ktoré je zaznamenané v Reddit príspevku nižšie.

Hidden "weapon" in the game? Wayfarer's Reverie Rumor from r/GuildWars

Napriek obavám, či tento predmet vôbec po toľkých rokoch bez aktualizácie bude fungovať sa však užívateľovi Evaziel podarilo nájsť Silver Edge. Riešenie zahŕňalo zjedenie koláča pred NPC postavou Kilroy in Lake Dakkar predtým, ako použijete schopnosť Light of Deldrimor. Tento efekt privolá nepriateľa Silver Vaettir a keď ho zabijete, tak meč je váš.

Zdroj: DSOGaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk