Fanúšikovia prinavrátili Arkham Origins multiplayer, ktorý Warner Bros. vypol

Fanúšikovia prinavrátili Arkham Origins multiplayer, ktorý Warner Bros. vypol

 

Samozrejme, iba na PC.

Ešte v roku 2016 oznámila spoločnosť Warner Bros. Games, že „online časť hry Batman: Arkham Origins bude vypnutá.“ Táto online časť nikdy dieru do sveta neurobila, no svojich priaznivcov si určite našla. Prakticky v nej proti sebe bojovali skupinky prívržencov Banea a Jokera, pričom svoju rolu v zápasoch zohrali aj Batman a Robin.

Vypnutie multiplayeru však so sebou prinieslo aj nemožnosť získať achievementy, ktoré boli naviazané na tento mód, čo asi naštvalo niektorých neskorších majiteľov hry.

A tak sa komunita okolo tejto hry spojila a spoločnými silami pripravila mod, ktorý prináša do multiplayeru hry jeho funkčnosť. Okrem toho prináša ešte aj niekoľko skinov do kampane pre jedného hráča. Ak teda tiež patríte k hráčom, ktorý by si nostalgicky chceli zaspomínať, tak zamierte na NexusMods. 

Druhou možnosťou je to, že pôjdete do adresára s hrou Steam\steamapps\common\Batman Arkham Origins\Online\BmGame\Config a upravíte súbor DefaultWBIDVars.ini. V ňom nájdite sekciu BaseUrl="https://ozzypc-wbid.live.ws.fireteam.net/ a tento reťazec zmeníte na BaseUrl="http://ozzypc-wbid.live.ws.fireteam.net/.

Následne už len stačí navštíviť Discord server hry a pustiť sa do hrania.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk