Hra, ktorú zvládne rozbehnúť iba Google Stadia mieri aj na ostatné platformy

Hra, ktorú zvládne rozbehnúť iba Google Stadia mieri aj na ostatné platformy

 

Podivné tvrdenia.

Keď Konami predstavilo svetu hru Super Bomberman R Online – Battle Royale Bomberman hru pre 64 hráčov, tak hra bola ohlásená iba pre Google Stadia. Všetkým bolo jasné, že Google prišiel za Konami, položil im na stôl mešec peňazí a za to sa dočkali exkluzivity, no vývojári sa nás snažili presvedčiť, že hra bude vydaná iba na Google Stadia preto, lebo iba Stadia má potrebnú infraštruktúru a výkon, aby túto hru rozbehli...

Okay teda. Preto je celkom zvláštne, že niekoľko mesiacov po svojom debute na Google Stadia Konami teraz ohlásilo, že hra príde prakticky na všetky ostatné platformy. A my sa divíme, kedy zrazu ostatné platformy získali silu na to, aby túto hru rozbehli.

Dosť však už sarkazmu. Super Bomberman R Online bol totiž ohlásený na PC, Xbox a Playstation konzolách a Nintendo Switch a príde „už čoskoro“ a to vo free-to-play podobe. Konami však vydá asj Premium Pack za 9,99€, ktorý bude obsahovať 14 hrateľných postáv, pričom niektoré z nich sú inšpirované populárnymi Konami značkami ako Gradius, Silent Hill či Castlevania. Tento balíček taktiež odomkne možnosť „Room Matches.“ Hra bude navyše podporovať cross-play, takže všetci hráči budú môcť hrať na jeden kope.

Asi nemusíme vysvetľovať princíp fungovania Bomberman hry, a taktiež asi nemusíme ozrejmovať to, ako funguje Bomberman v kombinácii s Battle Royale módom.

Zdroj: Gamingbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk