Online mód pre Watch Dogs: Legion bol na PC opäť odložený

Online mód pre Watch Dogs: Legion bol na PC opäť odložený

 

Nečakaný problém.

Vydavateľ Ubisoft ohlásil nečakaný odklad online módov pre PC verziu hry Watch Dogs: Legion. Ten mal byť na tejto platforme vydaný spolu s konzolovými verziami, teda 9. marca 2021, no plány sa nakoniec zmenili.

Poďme však pekne postupne. Najprv konzoloví hráči. Ubisoft oznámil, že online mód príde na Xbox, Playstation a Google Stadia v pôvodnom dátume, teda 9. marca 2021. Zároveň však Ubisoft upozornil, že v tomto móde sa vyskytuje problém v jednej Tactical Op misie, ktorý spôsobuje pád hry naprieč všetkými platformami. Fix na tento problém je naplánovaný na 23. marca. V rovnaký deň bude taktiež opravený problém s in-game text chatom na Playstation 4 a 5.

PC hráči to však majú o čosi horšie. Ubisoft totiž oznámil, že tí sa online módu 9. marca vôbec nedočkajú. A zároveň Ubisoft ani nevie prezradiť, kedy sa ho dočkajú. Dôvodom pre tento odklad sú pády hry pri používaní niektorých grafických kariet a preto sa Ubisoft rozhodol radšej pripraviť opravu a až následne pridať tento mód. O jeho vydaní nás bude informovať.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk