Diablo II: Resurrected umožní importovať uložené hry z pôvodnej verzie Diablo II

Diablo II: Resurrected umožní importovať uložené hry z pôvodnej verzie Diablo II

 

Tam, kde ste skončili.

Počas tohtoročného BlizzConu oznámilo štúdio Blizzard hru Diablo II: Resurrected. Novú verziu legendárnej ARPG hry z roku 2000. Namiesto plného remaku sa dočkáme „namaľovania“ novej farby na starý materiál. Hra by sa teda mala hrať rovnako, ako pred 21 rokmi, akurát bude vyzerať oveľa lepšie. Ak však chcete, stále budete mať možnosť prepnúť si na pôvodný vzhľad.

A o tom, ako blízko je nová verzia Diablo II tej starej verzii svedčí aj to, že Blizzard potvrdil kompatibilitu uložených hier. To znamená, že ak niekde vo svojom počítači vyhrabete svoju starú uloženú hru Diablo II, tak Resurrected verzia, by ju mala bez problémov prijať a budete tak môcť pokračovať presne tam, kde ste pred rokmi skončili.

„Áno, budete si môcť nechať svoje staré uložené hry. Keď sme pracovali na remasteri, tak sme postupne skúšali, či budú staré uložené hry fungovať, takže sme ich tam jednoducho skúsili pridať a všetko fungovalo. Takže áno, vaše staré lokálne uložené hry si zoberte so sebou.“

Zatiaľ však nevieme, kedy táto verzia hry príde na trh. Blizzard sľúbil iba to, že to bude v priebehu tohto roka. O remaster sa stará štúdio Vicarious Visions, ktorí pripravili remastery trilógie Crash Bandicoot a Tony Hawk’s Pro Skater 1+2.

Zdroj: GamesRadar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk