Pascal's Wager: Definitive Edition prichádza na Steam

Pascal's Wager: Definitive Edition prichádza na Steam

 

Prečo je to ale zaujímavé?

...pretože je to hra vyvíjaná na mobil. S istotou viem napísať, že sa nejedná o prvú hru, ktorá by sa z mobilných zariadení dostala k hráčom na počítač, hlavne keď sa obzrieme za minuloročným úspechom, ktorý dosiahla hra Among Us. Je tu ale jedno veľké ALE.  Ale táto hra je soulovka. Presne tak, táto hra čerpá svoje herné mechanizmy z Dark Souls a celkový vizuál hry to len potvrdzuje.

Pascal's Wager bol na mobilných zariadeniach komerčne celkom úspešný, kde bol označovaný za najlepšiu soulovku a vôbec za jednu z najlepších hier posledných rokov a preto sa po predaní cez milión kópií vydal aj na Steam. Na ten sa dostane už 12. marca a to so všetkým obsahom, ktorý stihol vyjsť. PC verzia bude samozrejme disponovať vylepšením vizuálom, 4K rozlíšením, podporou širokouhlých obrazoviek, odomknutým snímkovaním a ovládaním na klávesnici s myšou.

Pascal's Wager: Definitive Edition vyjde na Steame 12. marca a bude obsahovať všetok obsah, ktorý vyšiel do dnešného dňa. Hra by podľa zahraničných webov mala začínať na 20€. Aj keď sa jedná o titul z pod krídiel malého Šanghajského štúdia, neznamená to, že hra nedokáže prekvapiť a preto ak ste fanúšikovia soulslike hier ako ja, máte malý tip na ďalšie dobrodružstvo...

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk