Lovecraftova hororovka The Shore k nám dorazí už budúci mesiac

Lovecraftova hororovka The Shore k nám dorazí už budúci mesiac

 

Nádejný projekt štúdia Arese Dragonise.

Hry či filmy, ktoré sú inšpirované spisovateľom H.P. Lovecraftom nás zaplavujú čoraz častejšie. Do tejto kategórie by sme mohli zaradiť aj zaujímavý počin štúdia Arese Dragonise s názvom The Shore. Jedná sa o hororovú záležitosť z pohľadu prvej osoby, ktorá vás zaujme nie len svojim vizuálom, ale aj samotnou inšpiráciou známeho spisovateľa.

V hre budeme sledovať osud rybára Andrewa a jeho dcéry Ellie, ktorí čelia nepriazni osudu počas ich plavby na rozzúrenom mori. Zhodou nešťastných náhod sa Ellie zmocní akási humanoidná potvora a jej život môže zachrániť jedine jej otec. Ten sa prebúdza na neznámom ostrove, kde začína pátranie po zmiznutej dcére Ellie.

Vývojári sľubujú napínavý príbeh, ktorý sa opiera o motívy obetovania, skúmania neznámeho humanoida a taktiež ľudskej príčetnosti. Vývoj hry sa blíži ku konci a aj vďaka úspešnej crowdfundingovej kampani sa môžeme tešiť na vydanie, ktoré je stanovené na 19. februára 2021 a to na PC. Pri tejto príležitosti sa môžete pozrieť na trailer s potvrdením spomínaného dátumu vydania.

Zdroj: bloody-disgusting.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk