Bloober Team upravil požiadavky na hororovú hru The Medium

Bloober Team upravil požiadavky na hororovú hru The Medium

 

Už nie sú také drastické.

Poľské štúdio Bloober Team už momentálne robí posledné kliky myšou pri vývoji hry The Medium, ktorá má vydanie naplánované na 28. januára 2021. Táto originálne vyzerajúca hororová hra sa nám snaží predať koncept rozdelenej obrazovky pri hraní, kde sa jedna a tá istá postava pohybuje v reálnom a spirituálnom svete naraz. To, či tento koncept bude dobrý sa teda dozvieme už čoskoro.

Ešte predtým však vývojári vydali upravené HW nároky na hru, ktoré zaujmú napríklad tým, že už v minimálnych požiadavkách odporúčajú SSD disk. Vlastne, SSD disk je aj jedným z dôvodov, prečo hra nebude vydaná na Xbox One ale iba na Xbox Series X/S konzolách.

Zvyšok HW nárokov však určite nie je drastických, pokiaľ teda nemierite na Ultra RT v 4K rozlíšení. Na rozbehnutie hry vám bude stačiť Intel Core i5-6600 alebo AMD Ryzen 5, 8GB RAM a GTX 1650 Super alebo AMD R9 390X.

Ak si však chcete vychutnať ray tracing, tak budete potrebovať RTX 2060 Super alebo RX 6800. Viac už však v prehľadnej tabuľke, ktorú si pre nás pripravili vývojári.

Okrem toho vydalo štúdio nový trailer s názvom What Does a Medium Do? v ktorom nám predstavujú hlavnú postavu Marianne a ukazujú aj jej psychické schopnosti.

The Medium vychádza 28. januára na PC a Xbox Series X/S. Hra bude v deň vydania v predplatnom Xbox Game Pass na PC a aj konzolách.

Zdroj: Bloober Team

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk