Predstavenie Battlefield 6 jar?!: Spätná väzba testerov je „neuveriteľne pozitívna“

Predstavenie Battlefield 6 jar?!: Spätná väzba testerov je „neuveriteľne pozitívna“

 

Tak uvidíme.

EA v nedávnom rozhovore s investormi potvrdilo, že nový prírastok do Battlefield série má svoje vydanie naplánované na jeseň 2021. Teda za predpokladu, že sa dátum vydania z rôznych dôvodov neposunie. Vyzerá to tak, že v tomto prípade pôjde už iba výlučne o next-gen hru, ktorá vynechá Playstation 4 a Xbox One konzoly a mala by priniesť výrazný posun vpred. EA taktiež naznačilo, že predstavenie hry je naplánované na jar 2021, teda približne pol roka pred plánovaným vydaním.

To je však prakticky všetko, čo o hre vieme. Niekoľko utešujúcich slov si však pre nás pripravil známy Battlefield a Call of Duty insider Tom Henderson, ktorý v sérii príspevkov na sociálnej sieti Twitter napísal: „Okolo série nepochybne panuje veľa pochybností kvôli Battlefield 5, no verím, že všetko, čo vývojári v novej hre robia, robia pre fanúšikov. Spätná väzba od tretích strán je neuveriteľne pozitívna v porovnaní s predchádzajúcimi dielmi. No neočakávajte predstavenie skôr ako na jar.“

Henderson v tejto sérii Twitter príspevkov reagoval na slová ruského vývojára Antona Logvinova (ten, ktorý svetu vyzradil PC port Horizon: Zero Dawn), ktorý napísal, že „Battlefield 6 možno nebude tým, čo fanúšikovia série očakávajú.“ Tak uvidíme, kto z nich bude mať pravdu.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk